Kliknij w interesujące Cię szkolenie bhp on-line i zobacz co zawiera:

Jak wygląda szkolenie bhp w formie samokształcenia?

Szkolenie bhp w formie samokształcenia polega na przepracowaniu tematyki szkolenia bhp przez uczestnika na postawie otrzymanych materiałów szkoleniowych.

Otrzymujesz zestaw starannie opracowanych przeze mnie:

  • e-booków,
  • prezentacji,
  • filmów szkoleniowych.

Zaletą takiego szkolenia jest możliwość przeprowadzenia go w każdym miejscu, o dowolnej porze, w swoim własnym tempie. Uczestnicy mogą skontaktować się ze mną w celu konsultacji dotyczącej tematyki szkolenia.

Po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi, uczestnicy wypełniają test, do którego link otrzymują wcześniej. Test można też wypełnić w wersji papierowej i odesłać mi jego skan/zdjęcie.

Po zdanym egzaminie, wystawiam imienne certyfikaty o ukończeniu szkolenia (zgodne z rozporządzeniem Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r. w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz.1860, z późn. zm.)).

Wysyłam skany certyfikatów do osoby upoważnionej do ich otrzymania, a następnie nadaję na wskazany adres przesyłkę poleconą priorytetową z dokumentami.

Wystawiam fakturę VAT.

Do kogo skierowane jest szkolenie bhp w formie samokształcenia?

Szkolenie to skierowane jest do:

oraz jako szkolenie okresowe bhp dla:

Ze szkolenia w formie samokształcenia nie mogą skorzystać osoby zatrudnione na pozostałych stanowiskach, tj. grupa pracowników na stanowiskach robotniczych. Osoby te mogą wziąć udział w instruktażu on-line w formie webinaru lub zostać przeszkolone bezpośrednio w swoim miejscu pracy.

Czy szkolenie bhp w formie samokształcenia jest zgodne z przepisami?

Tak. Szkolenie odbywa się zgodnie z przepisami zawartymi w rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 27 lipca 2004r.w sprawie szkolenia w dziedzinie bezpieczeństwa i higieny pracy (Dz. U. Nr 180, poz.1860, z późn. zm.), w formie samokształcenia kierowanego.

Zgodnie z definicją zawartą w powyższym rozporządzeniu

„samokształcenie kierowane jest to forma szkolenia umożliwiająca uzyskanie, aktualizowanie lub uzupełnianie wiedzy i umiejętności w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy, na podstawie materiałów przekazanych przez organizatora szkolenia, w szczególności przy zastosowaniu poczty, Internetu, przy jednoczesnym zapewnieniu konsultacji z osobami spełniającymi wymagania dla wykładowców.”

Jak wziąć udział w szkoleniu bhp w formie samokształcenia?

Masz dwie możliwości. Pierwsza z nich jest najchętniej wybierana przez Uczestników moich szkoleń.

  1. Skontaktuj się ze mną telefonicznie lub napisz e-mail jakiego szkolenia lub szkoleń potrzebujesz. Wyślę Ci materiały szkoleniowe oraz test do wypełnienia. Poinformuję Cię jakich danych potrzebuję do wystawienia certyfikatów o ukończeniu szkolenia. Otrzymasz fakturę VAT.
  2. Weź udział w szkoleniu za pośrednictwem mojej strony. Dokładny opis jak to zrobić znajdziesz tu: Jak to działa?

Masz pytania dotyczące szkolenia? Skontaktuj się ze mną!

Masz pytania dotyczące szkolenia?

Skontaktuj się ze mną!

Nie wiesz do jakiej grupy szkoleń zakwalifikować swoje stanowisko pracy?

Zadzwoń, napisz. Pomogę!

Potrzebujesz szkolenia dla większej liczby osób?

Zapytaj o rabat!