Witaj na mojej stronie! Miło mi, że tu jesteś!

Nazywam się Agnieszka Jazowska-Woźniak i w 2014r. otworzyłam swoją firmę Kursy i Szkolenia. Na początku działalności zajmowałam się szkoleniami BHP oraz prowadziłam kursy dla kierowców wózków jezdniowych. Z czasem postanowiłam skupić się na tematyce związanej z ochroną pracy.

Dlaczego wybrałam BHP?

Z BHP mam do czynienia od najmłodszych lat, ponieważ moi rodzice również są bhpowcami. Już jako dziecko chętnie oglądałam filmy związane z tą tematyką i z ciekawością przyglądałam się pracy rodziców. Jednak przez kilka lat postanowiłam iść inną drogą i dopiero po studiach magisterskich zdecydowałam się na studia podyplomowe z zakresu „Zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy”. W międzyczasie zdobywałam różne doświadczenie zawodowe, aby w końcu na stałe wrócić do tematyki BHP.

Obecnie prowadzę szkolenia bhp za pośrednictwem Internetu oraz bezpośrednio w firmach. W swojej pracy skupiam się na odbiorcach moich treści, uczestnikach szkoleń. Staram się, aby mój przekaz był prosty, zrozumiały a jednocześnie wartościowy. Zachęcam kursantów do aktywnego udziału w szkoleniach i cieszy mnie, gdy dzielą się ze mną swoją wiedzą i doświadczeniami.

Zawodowo oprócz szkoleń zajmuję się opracowywaniem dokumentacji bhp takich jak: ocena ryzyka zawodowego, dokumentacja powypadkowa, instrukcje bhp. Pełnię również zadania służby bhp oraz inspektora ochrony danych osobowych w placówkach oświatowych.

Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci. Cenię sobie minimalizm i upraszczanie codziennych czynności. Oprócz tematyki bhp interesuję się szeroko rozumianym pojęciem zdrowia oraz rozwojem osobistym.

Osoby zainteresowane moimi kwalifikacjami w zakresie BHP zachęcam do zapoznania się z informacjami poniżej.

Moje kwalifikacje do prowadzenia działalności w zakresie BHP potwierdzają:

  • Świadectwo ukończenia studiów podyplomowych Politechniki Krakowskiej w zakresie “Zarządzanie bezpieczeństwem i higieną pracy”,
  • Certyfikat auditora wewnętrznego systemu zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy,
  • Aktualne zaświadczenie ukończenia szkolenia okresowego bhp dla służby bhp,
  • Certyfikaty ukończenia kursów z zakresu udzielania pierwszej pomocy,
  • Zaświadczenie o ukończeniu kursu pedagogicznego.